Červenec 18, 2019

Chceš se stát členem?

Tak se určitě přijď podívat na naší schůzku!

Schůzky máme každý pátek od 15:30 do 17:30. Scházíme se před branou v Žežické ulici 193.

A co si máš vzít s sebou?

Na první schůzku ti bude stačit zápisník (nebo papír), tužka a sportovní oblečení na ven. Na ty další přibalíš i šátek, uzlovačku, KPZ a stezku, kterou ti dáme my.

Platí se u nás něco?

Na první schůzce nebudeš platit nic. V lednu se každý rok platí tzv. registrace, z té se platí třeba pojištění, dotují se z ní různé materiály, které pak v oddílech používají, nebo skautský časopis, který vám bude chodit domů. Když jedeme na výpravy platí se tolik, aby to pokrylo cestu a ubytování, je to kolem 300 Kč na víkendovou výpravu. Cenu letního tábora se snažíme držet co nejnižší. Zatím jsme se vždy vešli do 4500 Kč.

Jestli se chceš na něco zeptat, můžeš se také ozvat naší hlavní vedoucí Veronice Zdobinské (email: veronika.zdobinska@skaut.cz, +420737405558)